شیوه های پرداخت

لطفاً قبل از خرید با شماره تلفن ۰۹۱۰۴۶۱۲۶۱۲ جهت اطلاع از موجودی و قیمت به روز محصول اطمینان حاصل فرمایید و سپس قوانین و مقررات سایت را به دقت مطالعه و در آخر اقدام به خرید نمایید .

1- پرداخت کارت به کارت

افرادي که امکان پرداخت اينترنتي از طريق درگاه پرداخت فروشگاه اینترنتی کاوه ندارند مي‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌هاي قيد شده در اين قسمت کارت به کارت نمايند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت مي‌توانيد از دستگاه هاي ATM (عابر بانک) و يا کارت به کارت اينترنتي استفاده نماييد. با اين حال پرداخت از طريق درگاه پرداخت اينترنتي فروشگاه اینترنتی کاوه به علت ميزان اتوماسيون بالاي آن آسان‌تر و سريع‌تر است و کاوه کویر پيشنهاد مي‌کند که از اين روش جهت پرداخت استفاده نماييد.

شماره کارت از بخش فروش یا واتساپ  ۰۹۱۰۴۶۱۲۶۱۲ دریافت شود

۲- پرداخت از طريق درگاه اينترنتي فعال نمیباشد

چگونگي پرداخت اينترنتي

کاربران محترم سايت فروشگاه اینترنتی کاوه مي‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌هاي بانکي عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌هاي ملي، صادرات، پارسيان، سامان، اقتصاد نوين، پاسارگاد، ملت، کشاورزي، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سينا و کارآفرين امکان خريد اينترنتي وجود دارد.

هنگام پرداخت اينترنتي اطلاعات زير از شما پرسيده مي‌شود که پس از وارد کردن آنها و تاييد پرداخت، از موفقيت عمليات پرداخت خود مطلع مي‌شويد.

۱- شماره ۱۶ رقمي کارت

اين شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روي کارت درج شده است.

۲- رمز خريد اينترنتي يا رمز دوم

براي پرداخت اينترنتي لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خريد اينترنتي) کارت بانکي خود را فعال کرده باشيد.

رمز دوم (رمز خريد اينترنتي)، با رمزي که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏هاي خود پرداز وارد مي‌کنيد، تفاوت دارد. برخي از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اينترنتي را هنگام صدور کارت تحويل مي‌دهند، اما کارت بيشتر بانک‏‌ها در زمان تحويل، رمز خريد اينترنتي ندارند، براي فعال کردن رمز خريد اينترنتي، مي‏‌توانيد به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنيد و بخش عمليات رمز را انتخاب کنيد. سپس، در بخش رمز دوم يا رمز اينترنتي، رمز خود را انتخاب کنيد.

۳- کد CVV2

اين کد يک عدد ? يا ? رقمي است که پشت يا روي کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي بانکي درج مي‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان يک کد امنيتي در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي اينترنتي کاربرد دارد. اين کد روي کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌هاي ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسيان و… به صورت يک عدد ۳ رقمي حک شده است يا در برخي کارت ها مانند بانک ملي ۴ رقمي است.

۴- تاريخ انقضا

تاريخ انقضا هم روي بيشتر کارت‌هاي بانکي حک شده است. اگر روي کارت شما تاريخ انقضاء وجود ندارد، مي‏‌توانيد از عدد ۱۲ به جاي ماه و از ۹۹ به جاي سال انقضاي کارت استفاده کنيد.

 نکات:

– در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.